poleć znajomemu

2GETHER = BETTER! Poleć nas Znajomym i wspólnie odkryjcie radość z zakupów

Justyna M.
|
07 grudnia 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

We dwoje jest zawsze raźniej! Dołączając do naszego programu poleceń 2GETHER = BETTER, zarówno Ty, jak i Twoi Znajomi możecie liczyć na dodatkowe benefity. Przekonaj się, jak to działa!

Lubisz Answear? Poleć go przyjaciołom, rodzinie i wszystkim osobom, z którymi chcesz dzielić się okazjami i atrakcyjnymi miejscami, zarówno w realu, jak i online. 2GETHER = BETTER to nasz nowy program, w którym podwajamy radość z zakupów i przekonujemy, że najlepsze momenty przeżyjesz wspólnie z bliskimi. Rekomendując nasz sklep Znajomym możecie liczyć na atrakcyjne promocje. Bliskie Ci osoby dostaną 25% zniżki na pierwsze zamówienie, a kiedy tylko zrobią zakupy, Ty otrzymasz kolejne 25% rabatu*.

Na czym polega program 2GETHER = BETTER?

Zasady programu 2GETHER = BETTER są proste:

Na swoim koncie klienta w zakładce „poleć Znajomemu” znajdziesz unikalny link. Skopiuj go i wyślij osobie, której chcesz nas polecić, a tym samym sprawić jej niespodziankę.

Poprzez link Twój Znajomy może założyć konto w Answear.com – po jego aktywacji otrzyma e-mailem zniżkę 25% na pierwsze zakupy (dotyczy produktów nieprzecenionych). Teraz może wyruszyć na zakupowe łowy i sprawdzić naszą bogatą, różnorodną ofertę. Na pewno wypatrzy tam coś fajnego!

Gdy tylko Twój Znajomy dokona pierwszego zamówienia i wykorzysta kod, prezent trafi również do Ciebie! Chcemy docenić to, że polecasz nasz sklep, dlatego otrzymujesz 25% rabatu na produkty nieprzecenione.

Nieważne, czy zakupy robisz rozważnie, czy spontanicznie. Na wykorzystanie kodów zarówno Ty, jak i Twój Znajomy macie 30 dni – to dużo czasu, aby przejrzeć nasz asortyment, wykorzystać okazje i znaleźć idealne produkty.Udane zakupy? Tylko z przyjaciółmi!

Twój unikatowy link jest wielokrotnego użytku, dlatego do naszego programu poleceń możesz włączyć przyjaciół, rodzinę, koleżanki i kolegów z pracy – wszystkich, którym pragniesz sprawić niespodziankę lub, po prostu, polecić Answear. Za każdym razem zarówno na Ciebie, jak i na nowego znajomego czekają atrakcyjne zniżki, mnóstwo świeżych inspiracji i jeszcze więcej dobrej zabawy – bo najlepiej bawić się wspólnie, także modą. Rradość bliskich to nie wszystko, korzyści masz również Ty – z każdym skutecznym poleceniem będzie czekał na Ciebie kolejny rabat 25% na produkty nieprzecenione. 

*Kod rabatowy jest jednorazowy, obejmuje cały nieprzeceniony asortyment sklepu answear i jest ważny przez 30 dni od jego otrzymania. Kod rabatowy przysługuje klientom, którzy posiadają konto zarejestrowane w sklepie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Przed przystąpieniem do akcji, zapoznaj się z regulaminem akcji.