4 powody, dla których warto nosić kapelusze

Izabela C. - 21/09/16

kapelusz

Kapelusz to nie tylko wyjątkowo modne akcesorium – jest też bardzo funkcjonalny! Pomaga Ci osłonić przed słońcem twarz i oczy – więc jest idealnym uzupełnieniem jesiennej stylizacji! Jeśli mimo to wciąż nie jesteś do nich przekonana, sprawdź dlaczego jeszcze warto wybrać kapelusz!

[one-half-first]Założenie kapelusza jest łatwiejsze niż perfekcyjne ułożenie włosów

Jeśli jesteś w ciągłym ruchu, na pewno wiesz, jak ważne jest oszczędzenie nawet kilku minut przed wyjściem. Dlatego jeżeli nie masz czasu na wystylizowanie włosów – załóż kapelusz! Będzie wyglądać świetnie przy rozpuszczonych włosach, doda też szyku niedbałemu warkoczowi. Będziesz wyglądać w nim bardzo kobieco i stylowo.

Chroni nie tylko przed słońcem

Jeżeli chcesz skutecznie osłonić się przed słońcem, musisz działać na 3 sposoby: krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i kapelusz. Łącząc okulary z nakryciem głowy nie tylko będziesz wyglądać tajemniczo, ale możesz też ukryć się przed spojrzeniami innych, kiedy tylko masz na to ochotę. Poza tym kapelusz z ciepłego materiału będzie świetnym dodatkiem na chłodniejsze dni i lekkie opady.[/one-half-first][one-half]

Pomoże Ci wyrazić swój styl

Kapelusz to jedno z tych akcesoriów, o których ostatecznym wyglądzie możesz zadecydować sama! Wystarczy, że przewiążesz go apaszką, wepniesz w niego broszkę, czy ozdobisz w jakikolwiek inny sposób. Dzięki temu będziesz mogła wyrazić swój charakter i kreatywność, a jeden kapelusz nie zawsze będzie musiał wyglądać tak samo. Baw się modą i w zależności od pogody czy nastroju – zmieniaj go!

Jest idealnym zwieńczeniem stylizacji

Dobry kapelusz może całkowicie zmienić Twój strój. Nawet najzwyklejsza sukienka czy t-shirt i jeansy w zestawieniu z nakryciem głowy sprawią, że będziesz się wyróżniać, ale nie będziesz wyglądała jak w przebraniu. Jeżeli zależy Ci na właśnie takim efekcie, zdecyduj się na kapelusz w neutralnym kolorze z szerokim rondem. Będziesz mogła go założyć wszędzie i do niemal każdej stylizacji![/one-half]

[clear]

Zobacz najmodniejsze kapelusze w ANSWEAR.com>>

kapelusze1

 1. Pepe Jeans 2. Vero Moda 3. Pieces

kapelusze2

  1. Pepe Jeans 2. Pepe Jeans 3. Only

 

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com

Jak nosić letnie ubrania jesienią?>>

Z czym zestawić jesienny sweter?>>

5 sposobów na noszenie bomberki>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear