7 urodziny answear – wyniki konkursu

Anna Szwec - 01/03/18

Poznaj zwycięzców konkursu i zobacz, czym zaskoczyli nas uczestnicy! 

7 urodziny były dla nas wyjątkowym wydarzeniem! Chcieliśmy świętować je razem z Wami – dlatego zadaniem konkursu było wymyślenie kreatywnej wersji życzeń urodzinowych w formie tekstu, grafiki lub nagrania wideo.

Do wygrania był 1 z 7 zestawów ubrań ulubionych marek takich jak Love Moschino, DKNY, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans, Desigual, Diesel, Adidas Originals o wartości ok. 1 tys. zł. 

Oczarowała nas pomysłowość i kreatywność Waszych zgłoszeń! Społeczność #WeAreTheAnswear to najlepszy prezent, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Dziękujemy wszystkim za niesamowite zgłoszenia i za to, że byliście z nami.

Poznajcie zwycięzców!

Rafał Ch. 

Aneta W.

Nina M.

Karina M.Patrycja M.

Katarzyna K.Daniela S.

„Upiekłam” dla Was tort. Jego skład to moje życzenia: słoik energii, by wciąż rodziły się nowe projekty. Smajlu dookoła głowy. Kostka przyjacielskiej atmosfery w drużynie”A”.Kulki nadziewane optymizmem. Dalszego bujnego rozkwitu marki. Stałego przypływu miłośników sklepu. Gumisiowy sok. Słoik z energetyczną zawartością łączymy z bananem(uśmiechem).Podgrzewamy firmową atmosferę i dolewamy do reszty. Na wierzch sypiemy kulki pozytywnych emocji. Przyprawiamy kreatywnymi pomysłami. Po(d)lewamy sokiem z gumijagód, który daje tę moc by projektować całą noc. Dekorujemy chodząca reklamą czyli zadowolonymi klientami.”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom! 

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Trend Alert: Logomania

Get the look: Gigi Hadid

Jakie ubrania odmładzają? Sprawdź nasze rady

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

 

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear