Rebel Look w dwóch wydaniach

Barbara R. - 12/05/15

Rebel-Look

Przeglądając wpisy Rebel Look raczej nie natkniemy się na barokowe, napompowane gadżetami stylizacje. Za to fani minimalizmu zdecydowanie poczują się w jej świecie jak w domu.

Tym razem blogerka zaprezentowała dwa zestawy, zdecydowanie w ciemniejszych odcieniach. Oba to luźne nawiązanie do stylu hippie oraz retro. Wszystko oczywiście w charakterystycznym dla blogerki, stonowanym, lekko tajemniczym klimacie.

W pierwszym zestawie Magda nawiązuje do stylu hippie, sama określa go mianem „Neohippie”. Stylizacja bazuje przede wszystkim na klasycznym kombinezonie marki Mango w czarnym kolorze, który został przewiązany grubszym paskiem w widoczną, mosiężną klamrą. Całość, pozornie dość elegancka. Do całości Rebel Look założyła sandały na słupkowym obcasie, które bardzo wysmukliły jej i tak świetną figurę. Na niektórych zdjęciach blogerka zakłada na cały zestaw swobodną, luźną bluzkę w drobny deseń. Całość rzeczywiście mogłoby być odzwierciedleniem ponowoczesnego hipisa z glam zapędami.

W drugiej stylizacji Rebel Look bawi się trendami i modą. Łączy nowoczesność i trochę styl vintage. Retro w jej wydaniu to właśnie denimowe połączenia. W tym przypadku jest to prosta katana oraz dżinsy typu bootcut. Całość skontrastowana z miękkim swetrem z kolekcji Mango w granatowe, marynarskie pasy. Widoczny, grubszy pasek w brązowym kolorze dopełnia wrażenia stylizacji wypatrzonej gdzieś na starej, lekko wyblakłej fotografii.

Rebel-Look-Jimmywięcej zdjęć na blogu Rebel Look

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear