Encyklopedia marek: Bayla

Izabela C. - 02/08/16

8

Buty, które wyrażają Twój styl, są wykonane z najwyższą precyzją i jakością i odpowiadają aktualnym trendom – to właśnie buty marki Bayla!

[one-half-first]Historia marki

Bayla to polska marka obuwnicza, która jest w fazie bardzo intensywnego rozwoju. Jej nazwa miała być krótka, łatwa do zapamiętania oraz kojarząca się z zabawą i przyjemnością – i to udało się osiągnąć jej twórcom! W asortymencie marki znajdują się czółenka, sandałki, espadryle, balerinki i mokasyny – wszystkie z najwyższej jakości materiałów, o nowoczesnym wzornictwie i pięknej kolorystyce.[/one-half-first][one-half]

Dla nowoczesnych kobiet

Kobiety, które cenią sobie wysoką jakość i dobry wygląd na pewno znajdą coś dla siebie wśród butów Bayla. Dobór najlepszych materiałów zapewnia komfort noszenia, a nowoczesny design i wzornictwo zadowolą te kobiety, dla których estetyka obuwia jest najważniejsza. Kobiety, które wybierają Baylę są nowoczesne, modne i pewne siebie. Lubią to, że buty przyciągają wzrok, a wyrażanie własnego stylu jest dla nich ważne tak, jak jakość wybieranego obuwia.[/one-half]

5 6 10 11

Zobacz najmodniejsze buty marki Bayla w ANSWEAR.com>>

baylaCollage

Poznaj inne marki w ANSWEAR.com:

Timberland>>

Emu Australia>>

Hunter>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear