Wielkie otwarcie ANSWEAR na Węgrzech

Izabela C. - 21/11/16

answear_węgry

Od listopada ANSWEAR umożliwia zakupy w kolejnym, szóstym już kraju! Po Polsce, Czechach, Słowacji, Ukrainie i Rumunii nadszedł czas na Węgry! Zobaczcie, jak wyglądał start naszego sklepu w tym kraju!

Na evencie zorganizowanym z okazji otwarcia ANSWEAR.hu pojawiła się węgierska śmietanka towarzyska: królowa piękności, aktorki, blogerzy modowi, vlogerzy i piosenkarze, których łączy jedno: uwielbiają robić zakupy online i wiedzą, jakie są najnowsze trendy!

Wydarzenie uświetnił nietypowy miks pokazu mody i tańca węgierskich tancerzy z grupy Quantum XXL (znanych z tamtejszego talent show). Połączenie mody i ich niesamowitych umiejętności sprawiło, że impreza była bardzo udana, a o ANSWEAR zaczyna być głośno na kolejnym rynku!

Zobaczcie, jak wyglądała ta impreza!

answear_1 answear_2 answear_3 answear_4

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Jak nosić jeansy do pracy?>>

Modna jesień z Paulinye>>

Get the look: Alessandra Ambrosio>>

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear