Ahoj, Panie Kapitanie!

Barbara R. - 05/06/15

Bez-nazwy-1

Piasek, plaża, woda – to wszystko w ostatnich postach Jacka z bloga Hi, I’m Jack. Jego stylowy statek zawinął właśnie do portu o nazwie Marinero. W związku z tym możemy zobaczyć dwa zestawy męskie, które można zaklasyfikować do stylizacji idealnych do wypoczynku nad wodą.

I chociaż jeden jest zestawem bardziej casualowym, na chłodniejsze wieczory, a drugi wysmakowanym ukłonem w stronę stylu morskiego, oba przydadzą się na letnie wyjazdy.

Pierwszy zestaw jest utrzymany w stylu marynarskim. Świadczy o tym nie tylko charakterystyczne połączenie koloru białego z granatem, ale także odpowiednio dobrane dodatki. Parciany pasek z w czarno-białe zygzaki z kolekcji Mango Man oraz granatowy zegarek z czerwonymi elementami dopełniają looku. Do całości Jacek założył lekkie espadryle z morskimi motywami. W rejs z tak ubranym kapitanem zapewne udaliby się wszyscy wielbiciele dobrego stylu.

Zestaw drugi jest z kolei bardziej sportowy. To stylizacja na chłodniejszy wieczór, kiedy musimy przebrać szorty na dłuższe spodnie i zarzucić na siebie coś cieplejszego. Jacek proponuje raczej sprawdzone rozwiązania. Klasyczne dżinsy, szara bluza z kapturem, prosty T-shirt, do tego espadryle Pepe Jeans i cała stylizacja gotowa. Zwieńczeniem mogą być ewentualnie okulary, w tym przypadku Jacek postawił na model Heritage od Jack & Jones , które nie tylko świetnie wyglądają, ale także posiadają wysoki filtr UV.

Które wydanie preferujecie podczas wypoczynku nad wodą?

styl-marynarski>> więcej zdjęć na blogu Hi, I’m Jack

hiimjack>> więcej zdjęć na blogu Hi, I’m Jack

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear