AKTYWNE LATO Z MARKĄ ROXY

Barbara R. - 07/07/15

roxy-egzotyczne-wzory-strój

Roxy zabiera nas na gorącą, wakacyjną wycieczkę, w której nie obędziemy się bez odpowiedniego stroju kąpielowego. Czy to na desce surfingowej, na łódce czy też motorze – propozycje marki na pewno się sprawdzą!

Kobieta Roxy to przede wszystkim radosna, pewna siebie osoba, która ceni sobie ruch oraz uwielbia uprawiać sporty. Jest odważna i naturalna, a do tego bardzo kobieca. Taka też jest kolekcja strojów kąpielowych na lato 2o15. To propozycje, które urzekną nie tylko sportsmenki.

Podróże kształcą – a na pewno pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń. Nie ważne jak daleko się wybierasz – ważne, żebyś w każdym miejscu potrafiła znaleźć coś, co Cię urzeknie. Roxy swoją najnowszą kampanię, promującą stroje kąpielowe na lato, opiera właśnie na pięknych krajobrazach, które idealnie współgrają z printami na kostiumach kąpielowych. Ta harmonia człowieka z naturą daje znakomity efekt w postaci niezwykłych zdjęć, będących zapisem najpiękniejszych wakacyjnych momentów.

Życzymy Wam równie udanych wakacji (oczywiście w strojach kąpielowych od Roxy)!

girl-surfing-roxy

roxy-strój-kąpielowy-wzory

surf-girl-roxy

roxy-strój-kąpielowy-w-palmy

roxy-lato-2015

surfing-roxy

roxy-strój-kąpielowy-góra

roxy-strój-kąpielowy

roxy-nurkowanie

roxy-strój-kąpielowy-na-lato

roxy-biustonosz-kąpielowy

roxy-kostium-kąpielowy

strój-kąpielowy-wzory-roxy

roxy-do-pływania

> zobacz stroje kąpielowe marki Roxy

> zobacz produkty marki Roxy

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear