Alfredo Gonazales poznał ANSWEAR. Kolorowe skarpetki.

Joanna K. - ANSWEAR.com - 25/04/16

2

Moda na kolorowe skarpetki zapanowała już na dobre. Miło nam przedstawić kolejną nową markę, dzięki, której stylizacje nabierają zwariowanego charakteru.

Marka swoje korzenie ma w zwariowanym Meksyku, którego pozytywnym klimatem zaraziły się nowojorskie elity projektantów. Wyraziste wzory, świetna jakość i coś co wyróżnia ich produktu – ręcznie przyszywany guzik.
Energia i zwariowany charakter marki doskonale została uchwycona w nowej kampanii tej wschodzącej gwiazdy w branży fashion. Jak się okazuje tak niewiele trzeba, aby stworzyć stylizację pełną koloru i radości.  Autorskie projekty, ręcznie łączone szwy, nieskończona wyobraźnia i dużo dobrej zabawy. Wybierz skarpetki, które najlepiej oddają Ciebie. Produkty marki Alfredo Gonzales możesz kupić klikając tutaj: http://answear.com/p/alfredo-gonzales-453-b.html

3af af1 af2 af4

Skarpetki, podkolanówki, wzorzyste, z printem i szalonymi postaciami, wszystko o czym zamarzysz możesz dostać od Alfredo Gonzales :)

Jeśli Alferdo to za mało zerknij na propozycje skarpetek od innych marek: http://answear.com/p/rajstopy-i-skarpetki-2681-k.html

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear