marka allsaints

AllSaints – nowa marka już na answear.com!

Barbara R. - 01/07/20

Londyńska marka ALLSaints od ponad 25 lat udowadnia, że własny styl bycia i oryginalność są ważniejsze niż sezonowe trendy. Poznaj kultowy i bezkompromisowy brand, który właśnie zagościł na answear.com.

Historia, która tworzy się do dziś, zaczęła się w 1994 r. Wówczas we Wschodnim Londynie powstała marka ALLSaints założona przez Stuarta Keivora i Kait Bolongaro. Od początku brand stawiał na oryginalność, niezależność i nowoczesność, a jego DNA było mocno osadzone w kulturze brytyjskiego West Endu. Zresztą, już sama nazwa marki nawiązuje do wschodniolondyńskiej ulicy All Saints Road w Notting Hill.

allsaints

 

Za co kochamy markę ALLSaints?

Przez ponad 25 lat istnienia ALLSaints stawiał na zróżnicowaną modę i bezkompromisową jakość. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pokochali markę przede wszytskim za kultowe już skórzane kurtki w stylu grunge oraz rockowe biker boots. Istotnie, rockowe inpiracje odbijają się w marce bardzo silnie. W każdej kolekcji ALLSaints pojawiają się nieoczywiste nadruki i oryginalne, wręcz indystrialne projekty, których nie znajdziemy nigdzie – marka od początku samodzielnie projektuje wszystkie elementy swoich kolekcji i nie korzysta z gotowych wzorów. Jeśli dodamy do tego rewelacyjne materiały i doskonałą jakość, mamy do czynienia z nowoczesnym i wyzwolonym brandem, który na pierwszym miejscu stawia swoich klientów.

Innowacje pojawiają się nie tylko w produktach ALLSaints. Marka prowadzi nowoczesny model biznesowy, zorientowany na przyszłość. Jej salony na całym świecie urządzone są w industrialnym surowym stylu, a nowoczesna platforma sprzedażowa pozwala na cieszenie się produktami ALLSaints klientom z każdego zakątka świata.

Produkt tygodnia: sandały na platformie >>>

Jak nosić koronkową bluzkę? Trendy na lato 2020 >>>

Nad wodę czy w góry? Co zabrać ze sobą na wakacje?  >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear