Anna Wendzikowska w klasycznym zestawie Simple!

Barbara R. - 12/05/14

simpleglowne

Anna Wendzikowska to kolejna gwiazda, która pokochała markę Simple. Dziennikarka postawiła na bardzo klasyczny zestaw z dodatkami z metalicznym połyskiem, podkreślającymi stonowaną całość.

All-ONS_1746193-Anna_Wendzikowska800

Niedawno Anna Wendzikowska założyła klasyczny żakiet z najnowszej kolekcji marki Simple. Model z ciekawym kołnierzem, w białym kolorze, będącym hitem sezonu, połączyła z prostym topem. Gwiazda dobrała do tego eleganckie, czarne spodnie typu cygaretki. Całość okraszona metalicznymi dodatkami w postaci szpilek i kopertówki zdecydowanie sprawiła, że Ania Wendzikowska wyglądała nie tylko szykowanie, ale i bardzo trendy. Nam podobają się takie „kontrasty”, gdyż zawsze są na czasie.

> Zobacz nową kolekcję marki Simple!

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear