annaaaanna i jej zimowy nastrój

Barbara R. - 29/12/14

annaaaannaglowa

Zima na dobre zagościła na blogu Anny! Jej stonowane, minimalistyczne stylizacje oparte są więc na typowych akcesoriach zimowych. Mamy czapki, szaliki, efektowne płaszcze, a także ocieplone botki, chroniące stopy przed przemoczeniem. Zebraliśmy dla Was esencję zimowych stylizacji z bloga Anny.

annaaaanna1Więcej zdjęć na blogu Anny

Fanki stylu normcore  powinny być zadowolone! W zimowych stylizacjach Anny dominuje bowiem przede wszystkim biel i czerń. W zimie annaaaanna postawiła przede wszystkim na klasyki! Nie zabrakło sprawdzonych botków Emu Australia, które wyśmienicie chronią stopy przed przemoknięciem, ciepłej pikowanej bluzy oraz stylowego płaszcza z kolekcji Patrcia Kazadi for Answear. Drobne detale świetnie dopełniły całość! Fanów stylu Anny zapraszamy więc na jej bloga – tam znajdziecie więcej zimowych propozycji w podobnym klimacie.

annaemuWięcej zdjęć na blogu Anny

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear