ANSWEAR.com na Instagramie!

Barbara R. - 17/03/14

Od niedawna więcej newsów i informacji o ANSWEAR.com i pojawiających się na stronie markach możecie czerpać nie tylko z Facebooka czy bloga, ale także z oficjalnego konta na Instagramie, na którym regularnie będziemy pokazywać Wam pracę naszego zespołu od kuchni!

Dla lepszego kontaktu z naszymi klientami i szybszego informowania o nowościach, na cieszącym się coraz większą popularnością Instagramie ruszył oficjalny profil ANSWEAR.com. Codzienne będziemy starali pokazywać Wam nie tylko interesujące nowości, które trafiają na sesję, ale także ciekawe stylizacje, packshoty czy niepublikowane na żadnej innej stronie zdjęcia backstagowe. Ciekawscy będą mogli zobaczyć pracę całego naszego zespołu, który w pocie czoła staje na głowie (czasem nie tylko w przenośni), by sprostać Waszym wymaganiom. Na profilu znajdziecie także ciekawe filmiki zza kulis, miejsca, w których robimy sesje i wiele innych rzeczy.

Obserwujcie, śledźcie, komentujcie – zapraszamy do galerii zdjęć na oficjalnym koncie ANSWEAR.com na Instagramie.

Szpieguj ANSWEAR.com >> http://instagram.com/answear

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear