ANSWEAR.com poleca film „Dziewczyna z pociągu”

Izabela C. - 07/10/16

dziewczyna_z_pociagu

Jeśli lubisz trzymające w napięciu thrillery, o których nie da się zapomnieć po wyjściu z kina, koniecznie wybierz się na „Dziewczynę z pociągu”. Dowiedzcie się więcej o ekranizacji światowego bestsellera!

Najpierw książka podbiła serca czytelników – od wielu miesięcy była numerem 1 w polskich księgarniach, była też liderem listy bestsellerów New York Timesa! Długo oczekiwaną ekranizację w końcu możemy oglądać w kinach w całej Polsce.

Historia opowiada o załamanej rozwodem Rachel, która spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły…

Nie zdradzimy już niczego więcej prócz gwiazdorskiej  obsady filmu! Znajdują się wśród niej takie nazwiska, jak Emily Blunt (znana z „Sicario” czy „Na skraju jutra”), Justin Theroux („American Psycho”, „Seks w wielkim mieście”), Haley Bennett („Bez litości”, „Strach”), Luke Evans („Szybcy i Wściekli”, „Hobbit”). Reżyserem obrazu jest Tate Taylor, reżyser słynnego filmu „Służące”.

Film wchodzi do kin 7. października. Zespół ANSWEAR.com miał okazję zobaczyć go podczas przedpremierowego pokazu. Obiecujemy, że na seansie zdecydowanie nie będziesz się nudzić! Polecamy!

Zobacz zwiastun filmu:

Akcje specjalne

Video

#WeAreTheAnswear