film firmowa gwiazdka

ANSWEAR.COM POLECA FILM „FIRMOWA GWIAZDKA”

Izabela C. - 12/12/16

Jeżeli lubisz zwariowane komedie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i powodujące niekontrolowane wybuchy śmiechu – “Firmowa Gwiazdka” to film dla Ciebie! Dowiedz się więcej o tegorocznym świątecznym hicie!

Firmowa impreza świąteczna często potrafi wymknąć się spod kontroli… Pewnie nie raz miałaś okazję sama się o tym przekonać! Teraz możesz zobaczyć, jak to wygląda na srebrnym ekranie (i chyba lepiej, by takie przygody na nim zostały)! Sprawdź, co się dzieje, gdy puszczają hamulce, wszyscy dookoła tracą kontrolę i nawet Mikołaj przestaje być święty!

Film to najnowsza produkcja Josha Gordona i Willa Specka, znanych ze współpracy przy “Tak to się robi”. W obsadzie znajdują się takie nazwiska, jak Jennifer Aniston, Jason Bateman (którzy współpracowali wcześniej na przykład na planie filmu “Szefowie wrogowie”), Olivia Munn (znana z filmów “Magic Mike” czy “X-men: Apocalypse”), czy T.J. Miller (jeden z głównych bohaterów serialu “Dolina Krzemowa”).

Film wszedł do kin 9 grudnia. Zespół ANSWEAR.com miał okazję zobaczyć go na przedpiemierowym pokazie – gwarantujemy, że czeka Cię dużo śmiechu! Polecamy!

Zobacz zwiastun filmu:

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear