film firmowa gwiazdka

ANSWEAR.COM POLECA FILM “FIRMOWA GWIAZDKA”

Izabela C.
|
12 grudnia 2016
|
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Jeżeli lubisz zwariowane komedie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i powodujące niekontrolowane wybuchy śmiechu – “Firmowa Gwiazdka” to film dla Ciebie! Dowiedz się więcej o tegorocznym świątecznym hicie!

Firmowa impreza świąteczna często potrafi wymknąć się spod kontroli… Pewnie nie raz miałaś okazję sama się o tym przekonać! Teraz możesz zobaczyć, jak to wygląda na srebrnym ekranie (i chyba lepiej, by takie przygody na nim zostały)! Sprawdź, co się dzieje, gdy puszczają hamulce, wszyscy dookoła tracą kontrolę i nawet Mikołaj przestaje być święty!

Film to najnowsza produkcja Josha Gordona i Willa Specka, znanych ze współpracy przy “Tak to się robi”. W obsadzie znajdują się takie nazwiska, jak Jennifer Aniston, Jason Bateman (którzy współpracowali wcześniej na przykład na planie filmu “Szefowie wrogowie”), Olivia Munn (znana z filmów “Magic Mike” czy “X-men: Apocalypse”), czy T.J. Miller (jeden z głównych bohaterów serialu “Dolina Krzemowa”).

Film wszedł do kin 9 grudnia. Zespół ANSWEAR.com miał okazję zobaczyć go na przedpiemierowym pokazie – gwarantujemy, że czeka Cię dużo śmiechu! Polecamy!

Zobacz zwiastun filmu: