Pierwsza własna kolekcja ANSWEAR!

Barbara R. - 25/07/14

answear„God Dress You” to hasło przewodnie limitowanej linii T-shirtów i topów dla kobiet i mężczyzn zaprojektowanych przez młodych, zdolnych grafików dla nowej marki ANSWEAR. Jeśli chcesz wyglądać BOSKO – to opcja zdecydowanie dla Ciebie!

ganswearKolekcja God Dress You dla kobiet

artykansszkice1Projekty autorstwa Dominiki Kaczmarczyk

Limitowana kolekcja ANSWEAR to to propozycja przede wszystkim dla ludzi dynamicznych, którzy są świadomi własnego stylu i mody. Jednocześnie cenią sobie niezależność i nie boją się odważnych nadruków. Utrzymane w mocno basicowym klimacie produkty można połączyć praktycznie ze wszystkim, jednak w przeciwieństwie do innych tego typu rzeczy – wyróżniają się charakterystycznymi grafikami, stworzonymi przez młodych, obiecujących artystów. – Zdecydowałam się na współpracę z ANSWEAR, ponieważ kojarzy mi się z renomowaną marką, sama czasami korzystam z zakupów w tym sklepie internerowym – tłumaczy swój udział w projekcie Magda Gębka (www.m24studio.pl) znana także jako VJ Plastikova, wcześniej pracująca dla takich marek jak House, Reserved, Bacardi czy CEDC. Autorka m.in. topu z wilkiem przyznaje, że tworzy dla sprecyzowanego typu klienta: – Lubię obserwować ludzi i ich upodobania, często mocno zaskakujące. Wydaje mi się, że potrafię wyczuć gusta zarówno szalonych, imprezowych 16-stek jak i ustatkowanych kobiet po 40-stce.

manswearKolekcja „God Dress You” dla mężczyzn

projektyProjekty autorstwa Dominiki Kaczmarczyk

Ubrania z kolekcji „God Dress You” cechują się dodatkowo wysokiej jakości wykonaniem. Każdy produkt odpowiednio zmiękczono w praniu. Z kolei bawełna, z której zrobiono topy i T-shirty, została poddana specjalnemu procesowi barwienia, dzięki któremu każdy model jest unikalny. Tak samo unikalne są grafiki na modelach. Jak twierdzi Dominika Kaczmarczyk (www.mydominance.com), architektka, która swoje pasje realizuje na różnych polach  (stworzyła m.in. limitowaną serię desek longboardowych, a nawet współpracowała z salonem tatuażu), swoje czaszki w kolekcji ANSWEAR zaprojektowała z powodu braku zadowalającej oferty na rynku: – Pomysł na rysowanie czaszek wziął się z tego, ze poszukiwałam dla siebie fajnego T-shirtu z czaszką i nie mogłam znaleźć nic co by mnie ujęło. Lubię taki właśnie rockowy styl, proste kroje i klasykę. Jak przekonuje to właśnie strony z tatuażami – szczególnie tymi klasycznymi ze Stanów z lat 50-60, są dla niej jedną z inspiracji w swojej pracy.

full_img_304502Projekty autorstwa Anny Nowackiej

Graficy tworzący ilustracje dla ANSWEAR są tak samo zadowoleni z kolekcji jak klienci. – Noszę bardzo proste rzeczy (zgodnie z powiedzeniem, że szewc bez butów chodzi). Kieruję się krojem i niepowtarzalnym designem oraz oczywiście jakością materiału. Preferuję rzeczy bawełniane, czarne, białe lub w skali szarości, z dyskretnym designem – deklaruje Anna Nowacka, ilustratorka, freelancer, która ma już za sobą kilka podobnych współpracy z markami odzieżowymi. Jednak sama twierdzi, że nie może się doczekać kiedy założy top z nadrukiem ptaka: – Będę się wstydzić chodzenia we własnym projekcie, bo jak wiadomo artysta prawie nigdy nie jest zadowolony z tego co stworzył, ale mój chłopak już nie może się doczekać tej kolekcji :) . Efekt współpracy ANSWEAR z utalentowanymi, młodymi grafikami? Modne ubrania z oryginalnymi wykończeniami i nadrukami, wykonane z dbałością o detale i dostępne w bardzo rozsądnych cenach. Jednym słowem – bosko!

> zobacz kolekcję ANSWEAR

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear