Answear x Oskar Podolski „Manifest Your Style”

Anna Szwec - 03/04/18

Zostań współtwórcą limitowanej kolekcji Answear x Oskar i spełnij swoje marzenia! 

Co może powstać z połączenia kreatywnej energii społeczności #WeAreTheAnswear i oryginalnej typografii najlepszego specjalisty od liter w Polsce? Limitowana kolekcja ubrań Answear Manifest Your Style!

To Wy jesteście głosem #WeAreTheAnswear – pokolenia, które nie boi się podejmować ryzyka, chce spełniać swoje marzenia, zna swoja wartość i nie boi się nowych wyzwań. Dlatego to w Wasze ręce oddajemy stworzenie kolekcji Answear x Oskar Podolski (O.ESU™1).

Manifest Your Style – wymyśl hasło, które stanie się motywem przewodnim limitowanej kolekcji! Jakimi wartościami kierujesz się na co dzień? Co jest dla Ciebie ważne i napędza Cie w działaniu? Co podkreśla Twój indywidualizm? Jak wyrażasz siebie i swój styl?

Zgłoś hasło, które ma dla Ciebie duże znaczenie i napisz dlaczego – w ramach konkursu zostanie wyłonionych 7 zwycięzców, a wybrane hasła zostaną opracowane graficznie przez artystę i wykorzystane do stworzenia limitowanej kolekcji.

Opracowanie graficzne stworzy Oskar Podolski (O.ESU™1) – artysta totalnygrafik, malarz, projektant, architekt, typograf, filmowiec. Tworzy logotypy i znaki graficzne, zajmuje się rebrandingiem, współpracuje z markami odzieżowymi, tworzy projekty z legendami street artu, hip hopu i światu mediów – jednak jego największą miłością są litery.  Kocha je w każdej formie; na papierze, ekranie, ścianie czy ubraniach – są jego tworzywem i główną formą wyrazu.

Nie pozwól na to, aby Twoje marzenia stały w kolejce! Zostań współtwórcą limitowanej kolekcji, a dodatkowo wygraj jeden z 8 vocher’ów spełniający marzenia:

1) Szkoła driftu, 2) Kurs wakeboardingu, 3) Flyspot/tunel aerodynamiczny, 4) Dream jump – skok z wysokości 222 metrów, 5) Lot widokowy balonem, 6) Kurs sushi dla dwojga, 7) Flyboard dla dwojga, 8) Szkolenie w symulatorze lotu

Weź udział w konkursie >> Answear x Oskar

Zobacz film promujący projekt: 

Czas przemówić! Powodzenia!

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear