ANSWEAROWA WYPRAWKA SZKOLNA

Barbara R. - 25/08/14

adidas

Na razie jeszcze nieśmiało i szeptem, ale niestety musimy stwierdzić, że wakacje 2014 dobiegają końca. Przynajmniej dla wszystkich uczniów i tych, którzy zdecydowali się wypoczywać w tych cieplejszych miesiącach roku, a we wrześniu wrócić do pracy. Najwyższa więc pora, by zadbać o odpowiednią wyprawkę. W związku z tym służymy pomocą i udzielamy kilka niezbędnych lekcji:

LEKCJA W-Fu

vansNa zdjęciu: plecak Reebok, tenisówki Vans, zegarek Breo

Sportowy luz to najwygodniejsza i najbardziej komfortowa opcja zarówno do pracy, w której nie obowiązuje dress code, jak i do szkoły. Wybór plecaka wpływa nie tylko na kręgosłup, ale także na oceny i zdrowie (w końcu, jest on na tyle pakowany, że zmieści się w nim więcej książek i jedzenia niż w niejednej torebce). Plecaki w streetowym klimacie będą świetnym połączeniem z tenisówkami, w których śmiało możesz paradować z klasą.

LEKCJA Plastyki

adidasNa zdjęciu: portfel Mango, torebka Adidas Originals, zegarek Ice Watch

Dla fascynatów ciekawych wzorów i motywów Adidas przygotował specjalną kolekcję. Amatorzy ciekawych kompozycji oraz odpowiedniej palety barw powinni być zadowoleni z pakownej torby, która bez problemu zmieści rozmiar A4, a także będzie zdecydowanie przyciągać uwagę innych. Różnobarwne i chaotyczne printy nawiązujące do brazylijskiego karnawału oraz ponadczasowe, klasyczne modele to zaskakująca mieszanka stylów, która idealnie wpisze się w jesienną, miejską przestrzeń.

LEKCJA Biologii

Pepe jeansNa zdjęciu: portfel Pieces, torebka Pepe Jeans, czapka Vans, bransoletka Diesel

Zwierzęce motywy zawsze w cenie! Dodatki w cętki, łatki czy łuski są więc jesienią mile widziane. Warto też pamiętać, że wyroby skórzane są trwalsze i dłużej będziemy z nich korzystać. Torebki ze skóry ekologicznej to z kolei opcja dla osób eko-friendly . Takie rzeczy wyglądają znacznie lepiej i będą pasować do miejsc gdzie dress code jest wymagany. Do tego oryginalne, wygodne buty w stylu jezzówek i z fauny mamy mocne 5!

>zobacz plecaki

> zobacz torebki

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear