dżins sesja

Armia Dżinsu, czyli wyjątkowa sesja dla ELLE MAN

Justyna M. - 07/08/18

Denim jest nieśmiertelny! Udowadnia to najnowsza sesja dla ELLE MAN – wejdź do męskiego świata pełnego nostalgii i ciekawych miejsc i poznaj Armię Dżinsu!

Kto nie rozstaje się z dżinsem, ręka w górę! Przetarty, podziurawiony, z oznakami upływającego czasu – denim jest po prostu wieczny i uniwersalny. Podkreśla męski charakter, jest uosobieniem siły, dodaje wyrazistości i świetnie sprawdza się w każdym miejscu.

Ponadczasowy świat dżinsu

Dżins jest na tyle praktyczny, że rewelacyjnie wypada w każdym połączeniu. Jednak bez wątpienia najlepiej sprawdza się w wersji denim total look lub w zestawieniu z innymi klasykami: jasnymi T-shirtami, skórzaną kurtką czy męską prostą koszulą. Naszywki, przetarcia i dziury tylko dodają mu charakteru i podkreślają surowość materiału. A Ty w jakiej wersji preferujesz denim? Zobacz efekty sesji dla ELLE MAN, w której dżins miesza się z piaskiem wydm, komponuje z umięśnionym męskim ciałem i promienieje w blasku słońca.

Zobacz najmodniejsze dżinsy sezonu >>> KLIK

Dobierz do dżinsów denimową katanę >>> KLIK

Producent: Tomasz Lasek

Fotograf: Marta Wojtal / #projektmilosc

Wizażysta: Marcin Kulak

Styliści: Joanna Wolff, Tomasz Lasek

Modele: United for Models

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Wojowniczka i Wojownik, czyli nowe typy stylowej osobowości >>>

5 jeansowych ubrań, które MUSISZ mieć tego lata >>>

Klasyczne jeansy na 4 sposoby >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear