kampania aw18

Autumn Trends by ANSWEAR – zobacz kulisy spotu

Justyna M. - 05/10/18

Widziałaś już nasz nowy spot Autumn Trends by ANSWEAR? Sprawdź kulisy jego powstania!

W jesień 2018 wkroczyliśmy z nowym spotem promującym najnowsze trendy i bogatą ofertę answear.com. Inspiracji dostarczyły nam światowe wybiegi i ulice modowych stolic. Autumn Trends by ANSWEAR proponuje niezbędne ubrania i akcesoria, dzięki którym możesz stworzyć oryginalny look na każdą porę dnia, okazję czy miejsce. Codziennie więc możesz zachwycać, szokować lub przykuwać uwagę. Kampanii towarzyszy dynamiczny spot, w którym zaprezentowano stylizacje inspirowane światowymi trendami oraz modą Paryża, Nowego Jorku i Mediolanu. Już teraz możesz się z nami przenieść na backstage i zobaczyć kulisy jego powstania:

Do współpracy przy produkcji spotu zaprosiliśmy najlepszych z najlepszych. Wyreżyserowała go Maria Zbąska znana z duetu Państwo Rodzeństwo. Za reżyserię ruchu odpowiada Pat Bogusławski – znany na całym świecie Movement Director, który na swoim koncie ma już sesje z Victorią Beckham czy Stellą McCartney. Stylizacje są autorstwa Łukasza Witka oraz Michała Kuś. Zaprezentowały je Hanna Koczewska i Gabriela Paszcza z agencji GAGAMODELS. Nad realizacją spotu czuwała agencja Warsaw Creatives.

Zobacz kampanię Autumn Trends by ANSWEAR >>>

Jesienno-zimowa kampania ANSWEAR  prowadzona jest w Polsce oraz na Słowacji, w Czechach, Węgrzech, Rumunii i na Ukrainie. Działania reklamowe obejmują serwisy internetowe, portale video (VOD, YouTube) oraz serwisy społecznościowe.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Autumn trends by ANSWEAR >>>

5 płaszczy i kurtek, które zawojują jesień >>>

Tej jesieni postaw na KOLOR >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear