Backstage kolekcji Wild Nature

Anna Szwec - 07/03/18

Zobacz, co działo się za kulisami sesji zdjęciowej dla najnowszej kolekcji marki własnej Answear – Wild Nature! 

Premiera kolekcji już 9 marca, ale żeby nieco osłodzić Wam czekanie na efekty sesji zdjęciowej, uchylamy rąbka tajemnicy i mamy dla Was materiały prosto zza kulis.

Na przekór zimowym mrozom nasza ekipa poleciała do słonecznego Izraela, gdzie pod okiem modowych specjalistów Answear powstawała kampania marki własnej. W kolekcji odnajdziemy 130 modeli, w tym odzież i akcesoria, wśród których po raz pierwszy pojawią się zamszowe torebki.

Zobaczcie, jak wyglądała praca nad kampanią i czego możecie się spodziewać w kolekcji Wild Nature!

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

8 zasad stylowej paryżanki>>

Najmodniejsze torebki na wiosnę i lato 2018>>

Jak optycznie wydłużyć nogi? Poznaj nasze triki!>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

 

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear