Barbara Kurdej-Szatan z niewielką torebką Goshico

Barbara R.
|
07 lipca 2015
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Basia-Kurdej-Szatan

Obserwując stylizacje Barbary Kurdej-Szatan, śmiało można stwierdzić, że stawia ona na bardzo proste, luźne zestawy, w których czuje się swobodnie. Aktorka zamiast przebrania, wybiera ubranie.

Tym razem do swojej nieco rockowej stylizacji, składającej się z marmurków i topu z dużą grafiką, dobrała kontrastową torebkę marki Goshico. Ten niewielki dodatek przykuwał wzrok, szczególnie, że świetnie komponował się z biżuterią, na którą zdecydowała się artystka. Do całości aktorka założyła sportowe obuwie. Jaki był efekt końcowy?

Turkus to kolor, który świetnie wygląda, zwłaszcza latem. Jednak trzeba umiejętnie go zestawić. Basia, czyli znana wszystkim blondynka z reklam sieci komórkowych, również zdecydowała się na dodatki w tym kolorze. Wzrok szczególnie przyciągała torebka marki Goshico z linii Flowerbag, wykonana z wodoodpornego materiału (który można czyścić wilgotną gąbką). Ten minimalistyczny model, z dyskretnym detalem w postaci srebrnego logotypu w kształcie kwiatka, grał w tej stylizacji główną rolę.

Model, który wybrała Barbara Kurdej-Szatan równie dobrze sprawdziłby się w bardziej eleganckiej stylizacji, np. do szykownej sukienki, na takie okazje jak wesela, chrzciny czy choćby wyjście do teatru. Propozycja aktorki to wersja bardziej casualowa.

Podoba się Wam takie niestandardowe połączenie?

*Z linii Flowerbag dostępna jest również kosmetyczka w turkusowym kolorze.
goshico-kurdej-szatan
>> zobacz torebki marki Goshico