Barbie na luzie

Barbara R. - 16/07/15

rock-glam-princess-maison-scotch

 

Ulubienica i tych małych, i trochę większych dziewczynek – Barbie, tym razem zawitała na blog RockGlamPrincess. A właściwie nie ona, tylko bluza z dużą grafiką z jej imieniem.

Laura w przeciwieństwie do sławnej dziewczyny Kena, wybrała stylizację bardziej casualową, w której dominowały dziewczęce dodatki, takie jak choćby slip-ony marki Maison Scotch. Kwiatowo, delikatnie i bardzo świeżo – tak można podsumować zestaw blogerki.

Wydawać by się mogło, że decydując się na różowe akcesoria i bluzę z wielkim nadrukiem „Barbie”, decydujemy się na bardzo słodką, romantyczną stylizację. Nic bardziej mylnego – RockGlamPrincess udowodniła, że przełamanie różu przetartymi, lekko podartymi dżinsami oraz parką, wygląda bardzo swobodnie i lekko, a jednocześnie nie zakrawa o kicz i słodycz.

Taka stylizacj nawet z efektownymi butami na wsuwanie, ozdobionymi kwiatowym wzorem marki Maison Scotch, wygląda jakby została dobrana „z marszu”. To niewymuszony, stylowy zestaw, w którym dodatki takie jak zegarek Fossil, delikatne pierścionki  i duże okulary zwieńczaj zgraną całość.

buty-Maison-Scotch> tenisówki Maison Scotch

>zegarek Fossil

rock-glam-princess

> więcej zdjęć na blogu RockGlamPrincess

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear