BARDZO DŁUGI TYDZIEŃ KAROLINY

Barbara R. - 04/05/15

Bez-nazwy-3

Inspiracji modowych szukać można dosłownie wszędzie – obserwując ludzi na ulicy, przeglądając ciekawe albumy czy nawet przeszukując zakamarki garderoby naszych mam lub babć. Jednak wielkim pudłem, z którego czerpać można stylizacyjne pomysły, są przede wszystkim filmy. I z właśnie takiego pudła skorzystała Karolina, która na swojej stronie (karolinabaszak.com) zaprezentowała stylizację inspirowaną główną bohaterką filmu „Bardzo długi tydzień”, w którą wcielała się Olivia Wilde.

Zestaw, na który zdecydowała się Karolina to propozycja dla kobiet ceniących klasyczne rozwiązania. Prosta, bardzo grzeczna sukienka w kolorze granatowym została tu zestawiona z ciemnymi rajstopami oraz czarnymi szpilkami z lekko spiczastym noskiem. Tę stonowaną całość przełamuje klasyczny, beżowy trencz marki Tommy Hilfiger oraz pakowna, czekoladowa torba. Takie eleganckie zestawy świetnie nadają się zarówno do pracy, jak i na specjalne okazje typu wyjścia do teatru.

Charakterystyczny krój trencza, rozsławiony m.in. Audrey Hepburn w filmie „Śniadanie u Tiffany’ego”, nadal jest ponadczasowym rozwiązaniem dla wielu kobiet. Obecnie lansuje go przede wszystkim Burberry, udowadniając tym samym, że ten model pasuje zarówno do młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. A nawet do 12-letniego chłopca, co udowodnił w ich kampanii Romeo Beckham.

Bez-nazwy-1

> trencz marki Tommy Hilfiger

th2

> trencz marki Tommy Hilfiger

 

> więcej zdjęć na blogu Karoliny

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear