Cała w koronkach

Joanna B. - ANSWEAR.com - 25/06/12

Koronka to materiał, który w zależności od koloru potrafi całkowicie zmienić swój charakter.

Koronka z „ciemnej strony mocy” (szczególnie w wersji czarnej i czerwonej) stanowi kwintesencję sex appealu i doskonale sprawdza się w uwodzicielskich, wieczornych stylizacjach.

Natomiast w wersji „light” (białej, kremowej lub pastelowej) nabiera delikatności, dziewczęcości i jest wprost stworzona do sielskich, romantycznych zestawów.

Lato do dla koronki pora idealna – nie dość, że jest przewiewna, co ma szczególne znaczenie w upalne dni, to w dodatku pozwala pięknie wyeksponować delikatnie opaloną skórę. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy garść koronkowych inspiracji oraz propozycji z ANSWEAR.com.

 

Zobacz koronkowe propozycje na ANSWEAR.com >>

Źródło: WGSN

Kilka koronkowych sukienek z ANSWEAR.com:

1 – Soaked in Luxury, 2 – Pepe Jeans, 3 – Pepe Jeans

I kilka topów:

1 – Madonna, 2 – Guess Jeans, 3 – Pepe Jeans

Zobacz więcej koronkowych propozycji na ANSWEAR.com >>

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear