Linia Casual z kolekcji Intuition od ANSWEAR

intuition-kolekcja

Jak często zdajesz się na swoją intuicję? Marka Answear zakłada, że każda kobieta dobiera swoje stylizacje opierając się na modowej intuicji i własnym guście. Dlatego też kolekcja Intuition składa się z produktów, które instynktownie wybieramy codziennie rano.

Linia Casual z kolekcji Intuition to przede wszystkim komfortowe, miękkie materiały, dresowe, wygodne rozwiązania i designerskie projekty. Zdasz się na swoją modową intuicję?

Dla kobiet, które lubią luźny, swobodny styl marka Answear stworzyła linię z produktami iście „dresiarskimi”. Dres jest tu powiem materiałem dominującym. Miękka bawełna, która świetnie się układa, a dodatkowo jest ciekawie barwiona, to podstawa casualowego looku według projektantów marki.

Klientka wybierająca linię Casual to kobieta nowoczesna, śmiało łącząca dynamiczne wzory z prostotą i minimalizmem. Artystyczne, ciekawe grafiki oraz asymetryczne cięcia – w tej kolekcji niejedno Cię zaskoczy. Są tu powiem misternie wkomponowane drobne napisy, zamki, zagięcia i detale dopełniające całość. Wszystko precyzyjnie przemyślane, a jednocześnie nonszalanckie i niewymuszone.

Zobacz propozycje marki i zdaj się na swoją modową intuicję.

 

intuition-casual

intuition-casual-by-answear

kolekcja-intuition

casual-answear

Dyrektor artystyczny: Magdalena Oczachowska
Zdjęcia: Weronika Kosińska
Stylizacja: Marcin Kulak
Makijaż: Joanna Wolff
Włosy: Radosław Galiński
Modelka: Monika Płaska
Asystent: Łukasz Witek
Lokalizacja: Yeti

> zobacz kolekcję INTUITION