Linia Casual z kolekcji Intuition od ANSWEAR

Barbara R. - 12/06/15

intuition-kolekcja

Jak często zdajesz się na swoją intuicję? Marka Answear zakłada, że każda kobieta dobiera swoje stylizacje opierając się na modowej intuicji i własnym guście. Dlatego też kolekcja Intuition składa się z produktów, które instynktownie wybieramy codziennie rano.

Linia Casual z kolekcji Intuition to przede wszystkim komfortowe, miękkie materiały, dresowe, wygodne rozwiązania i designerskie projekty. Zdasz się na swoją modową intuicję?

Dla kobiet, które lubią luźny, swobodny styl marka Answear stworzyła linię z produktami iście „dresiarskimi”. Dres jest tu powiem materiałem dominującym. Miękka bawełna, która świetnie się układa, a dodatkowo jest ciekawie barwiona, to podstawa casualowego looku według projektantów marki.

Klientka wybierająca linię Casual to kobieta nowoczesna, śmiało łącząca dynamiczne wzory z prostotą i minimalizmem. Artystyczne, ciekawe grafiki oraz asymetryczne cięcia – w tej kolekcji niejedno Cię zaskoczy. Są tu powiem misternie wkomponowane drobne napisy, zamki, zagięcia i detale dopełniające całość. Wszystko precyzyjnie przemyślane, a jednocześnie nonszalanckie i niewymuszone.

Zobacz propozycje marki i zdaj się na swoją modową intuicję.

 

intuition-casual

intuition-casual-by-answear

kolekcja-intuition

casual-answear

Dyrektor artystyczny: Magdalena Oczachowska
Zdjęcia: Weronika Kosińska
Stylizacja: Marcin Kulak
Makijaż: Joanna Wolff
Włosy: Radosław Galiński
Modelka: Monika Płaska
Asystent: Łukasz Witek
Lokalizacja: Yeti

> zobacz kolekcję INTUITION

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear