catch the moment

#Catch The Moment – najpiękniejsze zdjęcia kwietnia

Barbara R. - 15/05/20

Dwa miesiące międzynarodowego konkursu #Catch The Moment już na nami.  Zobacz, co zachwyciło uczestników w kwietniu i poznaj zwycięzców we wszystkich krajach!

Konkurs #Catch The Moment uczy dostrzegać to, co nieuchwytne oraz celebrować każdy, nawet najbardziej zwyczajny moment.  Ma to ogromne znaczenia zwłaszcza w ostatnich tygodniach, kiedy zamknięci w domach musieliśmy stawić czoła monotonii, nudzie i przyszłości rysującej się w czarnych barwach. W takich chwilach z pomocą przychodzi kreatywność i pozytywne myślenie, a zwłaszcza radość z każdego słonecznego dnia, bliskości innych czy piękna otaczającego świata. 

Co poruszyło uczestników konkursu w kwietniu?

Kwiecień upłynął nam pod znakiem szeroko pojętego ruchu. W czasach izolacji i zamknięcia w czterech ścianach wydawało się to trudne, aby pokazać swoją codzienną aktywność. Uczestnicy konkursu jednak podołali temu zadaniu! Podzielili się z nami swoimi sposobami na domowy trening czy radością płynącą z krótkich chwil spacerów czy wyjścia po zakupy. Dzięki temu motywacji starczy nam na najbliżesze miesiące. W Polsce zachwyciło nas zdjęcie autorstwa @stasiulove, które zdobyło nagrodę miesiąca – bon  na zakupy w answear.com.

Znakomitych zdjęć było, oczywiście, więcej! Zobacz galerię najciekawszych fotografii, może zainspirują Cię, tak jak nas? Przypominamy, że konkurs rozgrywa się w 7 krajach, a każdy z nich wyłania swojego zwycięzcę. 

Zasady konkursu #Catch The Moment

Zadanie jest proste – wystarczy, że wrzucisz na swój instagramowy profil zdjęcia korespondujące z ideą akcji i oznaczysz je odpowiednimi hasztagami #CatchTheMomentPL oraz #WeAreTheAnswear. W każdym miesiącu czeka na Ciebie inny temat, który możesz dowolnie interpretować. Co miesiąc jury złożone z profesjonalnych fotografów i modowych ekspertów wyróżnia najlepsze fotografie. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody (w maju do wygrania jest hulajnoga Fiat 500), przyznawane są także 4 wyróżnienia w postaci zniżek -90% na zakupy w ANSWEAR.com. Konkurs wspierają lokalni ambasadorzy złożeni z czołowych influencerów.

Najpiękniejsze prezenty na Dzień Matki 2020>>>

#CatchTheMoment – nowa akcja ANSWEAR.com, dzięki której zauważysz piękno >>>

Bezpieczne zakupy z ANSWEAR.com >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear