#CatchTheMoment – nowa akcja ANSWEAR.com, dzięki której zauważysz piękno

Justyna M. - 06/03/20

Ruszamy z międzynarodowym projektem #CatchTheMoment. To okazja nie tylko do zdobycia atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim dostrzeżenia piękna w życiu codziennym i zwykłych chwilach. Dołącz do naszego konkursu i pokaż nam, co Cię zachwyca!

catchthemoment konkurs

Żyjemy szybko, bezrefleksyjnie, od świtu do zmierzchu – od zmierzchu do świtu, a każdy dzień skupia się wokół pracy, nauki i obowiązków. Zmieńmy to – nauczmy się dostrzegać to, co z pozoru nieuchwytne, cieszmy się z każdego momentu i zachwycajmy  prostymi rzeczami. Chcemy, abyś wspólnie z nami odkrył piękno dnia codziennego, uchylił rąbek swojego  życia i udowodnił, że świat jest jeszcze bardziej różnorodny, zaskakujący  i pełen barw. Jest tyle rzeczy, które zasługuje na Twój podziw – chcemy się nimi cieszyć razem z Tobą! Dlatego gorąco zachęcamy Cię do dołączenia do naszego konkursu #CatchTheMoment.

Weź udział w konkursie >>>

catchthemoment

Na czym polega konkurs #CatchTheMoment?

Pokaż nam, jak Ty celebrujesz poszczególne minuty dnia! Co Cię zachwyca, inspiruje, czemu poświęcasz swoją uwagę? Czy jest coś, co porusza Cię w codziennej, monotonnej rzeczywistości?

Może to widok wschodu słońca za oknem, kiedy właśnie jedziesz do pracy…?

Śmiech dzieciaków grających w piłkę na szkolnym podwórku…?

A może samodzielnie stworzona dekoracja do własnego mieszkania…?

Piękno czai się tuż za rogiem – odkryj je, uwiecznij i podziel się nim z całym światem! W każdym miesiącu zadajemy Ci określony temat, który pozwoli wyrazić Ci swój zachwyt nad otaczającym światem w bardzo szeroki i różnorodny sposób. Pozostaje Ci tylko zrobić zdjęcie (a nawet kilka) i wrzucić je na swój profil na Instagramie. Nie zapomnij dodać odpowiednich hasztagów: #catchthemomentpl oraz #WeAreTheAnswear.

Co miesiąc jury złożone z profesjonalnych fotografów wybierze i nagrodzi najciekawsze zdjęcia. A masz o co walczyć – nasze nagrody zmieniają się jak w kalejdoskopie, zaskakują, ale i sprawiają niesamowitą radość.

catchthemoment answear

Styl skandynawski – na czym polega i jak wprowadzić go do swojej szafy >>>

3 najmodniejsze printy na sezon wiosna-lato 2020 >>>

Denim Nostalgia – dyskretny urok denimu w nowej wiosennej kolekcji ANSWEAR >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear