Ciao Bella!

Barbara R. - 22/12/14

rebelglownea

Rebel Look tym razem postawiła na mocny detal w postaci czerwonych ust, które świetnie współgrają ze stonowaną stylizacją. Patrząc na jej nienaganny look mamy ochotę krzyknąć: „Ciao Bella!

rebelWięcej zdjęć na blogu Rebel Look

 

Magda z bloga Rebel Look postawiła na prostą bluzę z kolekcji Mango, która wyróżnia się dużym, rzucającym się w oczy napisem. Dobrała do niej efektowny piały płaszcz oraz spodnie w kratę. Dodatki w postaci klasycznych czarnych botków Vagabond oraz torebki dopełniły całości.

ciaobellaBluza Mango

Fanów stylu ubierania Rebel Look powinna więc zadowolić charakterystyczna dla niej ucieczka od printów, kolorów oraz kiczu. Oscylowanie wokół kilku barw oraz skupienie na charakterystycznym elemenci wydają się być sposobem Rebel na obłędny look. Sprawdzone sposoby i tym razem nie zawiodły. Jest ciekawie, świeżo i bardzo glamour!

> zobacz więcej botków marki Vagabond

> zobacz więcej bluz marki Mango

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear