Czerń i biel w wydaniu Anny

Barbara R. - 13/06/14

tytannaAnna z bloga Annaaaanna dołączyna do grona wielbicielek klapek Birkenstock, które świetnie współgrały z jego biało-czarną stylizacją. Wy również dopiszecie je do listy wakacyjnych Must Have?

anna

Na zdjęciu: okulary Vans, bluzka Gatta

Blogerka zaprezentowała klasyczną stylizację w lekko francuskim klimacie. Do białych jesnów dobrała bluzkę w marynarskie pasy. Te trendy  zdecydowanie będą rządzić na naszych ulicach w lecie! W swoim poście blogerka zwraca szczególną uwagę na klapki ortopedyczne marki Birkenstock, które są komfortowe i idealne na upalne dni. Dopełnieniem całej stylizacji jest duża torba i przeciwsłoneczne okulary niczym u gwiazdy filmowej. Coś  dla minimalistek kochających zestawy casualowe, acz szykowne.

answear

Na zdjęciu: bluzka Gatta, jeansy Mango, okulary Vans, klapki Birkenstock

> zobacz produkty marki Birkenstock

> więcej zdjęć na blogu Anny

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear