konkurs #catch the moment

Czerwiec w migawkach uczestników konkursu #Catch The Moment

Zofia O. - 10/07/20

Kolejny miesiąc konkursu już za nami! Zobacz, jak uczestnicy #Catch The Moment celebrowali czerwiec – przed Tobą najpiękniejsze zdjęcia miesiąca!

Czerwiec – najdłuższe dni w roku, radość z pierwszych wakacyjnych wyjazdów i obcowanie z naturą, która właśnie jest  w pełni swojego rozkwitu… Czerwiec upłynął uczestnikom konkursu #Catch The Moment na świętowaniu lata i zdobywaniu nowych doświadczeń: od uprawiania jogi na brzegu morza po karmienie słonia i wędrówki po Karkonoszach. Naszych jurorów zachwyciła szczególnie fotografia autorstwa @bartnik.notecki, która urzeka nie tylko kontrastem barw, ale i zwraca uwagę na problem pszczół, które są warunkiem dalszego funkcjonowania naszej planety. 

Najlepsze zdjęcia czerwca

Uczestnicy konkursu jak zwykle nas nie zawiedli! W ubiegłym miesiącu odkryli przed nami piękno natury we wszystkich jej wydaniach: od kwiecistej łąki po skąpany we mgle las. Nie zabrakło także chwil naprawdę ważnych: spędzonych z bliskimi osobami czy przełomowych momentów z życia rodzinnego.

Pamiętaj, że cały czas możesz wziąć udział w konkursie! W lipcu pokaż nam swoje piękne chwile – odkryj je, uwiecznij i podziel się nimi z całym światem! Zrób zdjęcie nawiązujące do tematu miesiąca i wrzuć je na swój profil na Instagramie. Nie zapomnij dodać odpowiednich hasztagów: #catchthemomentpl i #WeAreTheAnswear. W lipcu możesz zawalczyć o nagrodę główną: elektryczny skuter Havana.

4 sposoby na letni look według Olcyk >>>

Jak nosić koronkową bluzkę? Trendy na lato 2020 >>>

Najmodniejsze torebki na lato 2020 >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear