Dawka pozytywnej energii od marki Desigual

Barbara R. - 25/06/15

desigual-kolor

Kolor ma ogromną moc! Tę zasadę na pewno wyznaje hiszpańska marka Desigual, której znakiem rozpoznawczym są szalone, kolorowe ubrania i dodatki. Produkty z ich logiem, tak jak rodowite Hiszpanki, są nie tylko odważne, zmysłowe i tryskające energią, ale także zwariowane. Decydujące się na nie kobiety są więc pobudzone do działania i zyskują pewność siebie.

Niebanalne połączenia kolorów, patchworkowe wzory, hafty, zdobienia oraz zaskakujący design sprawiają, że obok kolekcji Desigual nie sposób przejść obojętnie. Tak samo jest z kampanią, w której radosna Winnie Harlow prezentuje najnowsze propozycje marki.

Kolekcja na wiosnę-lato 2015 to bardzo kobiece propozycje, z charakterystycznymi dla marki ozdobami, kolorami i wzorami. Możemy wybierać wśród tropikalnych printów z niespokojną, dziko pnącą się roślinnością. To ubrania dla prawdziwej indywidualistki, kobiety która nie boi się wyzwań oraz podróży w nieznane. W taką podróż zabiera ją właśnie hiszpańska marka, proponując zanurzenie się w egzotyczne, gorąc klimaty.

 Jeśli więc lubisz oryginalne ubrania, a moda jest dla Ciebie zabawą, Desigual zagwarantuje Ci, że wyróżnisz się z tłumu!

 

desigual-harlow

winnie-harlow-desigualdesigual-winnie

desigual-winnie-harlow

> zobacz produkty marki Desigual

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear