denim dream answear

Denim Dream – marzenie o idealnym denimie właśnie się spełnia!

Justyna M. - 17/04/20

Kiedy poszukujesz denimowych nowości na wiosnę, nie możesz zapomniać o marce ANSWEAR. Pokochaj na nowo jeansowe tkaniny i spełnij swoje marzenie o idealnych fasonach z nową linią Denim Dream! 


Wiosną zwykle sięgamy po denim w każdej formie – jeansy stają się naszymi spodniami na co dzień, grube kurtki zamieniamy na lekkie denimowe katany, a kiedy słońce grzeje coraz mocniej, chętnie wskakujemy w zwiewne sukienki z cienkiego denimu. Choć teraz wychodzenia na zewnątrz jest nieco ograniczone, nic nie stoi na przeszkodzie, aby docenić funkcjonalność denimu w warunkach domowych. W końcu, komfort jest ważnym w każdym miejscu.

Denimowe nowości marki ANSWEAR

Naprzeciw oczekiwaniu klientek wychodzi marka własna z nową, wiosenną propozycją Denim Dream. W kapsule znajdziemy przede wszystkim jeans odmieniany we wszystkich możliwych przypadkach. Pojawiają się przede wszystkim jeansy: klasyczne rurki, mom jeans, a także modne w tym sezonie balloon jeans. Denimowe spodnie możesz połączyć z kamizelką lub kataną tworząc gustowny total look. Nie zapomij także o spódnicach z postrzępionym dołem czy wdzięcznych sukienkach z lekkiej jeansowej tkaniny.

Odkryj denimowe nowości marki ANSWEAR >>>

denim dream denim answear

kamizelka / jeansy / kurtka / spódnica

Wśród nowości marki ANSWEAR znajdziesz także elementy, które doskonale współgrają z denimem: przede wszystkim bawełniane bluzki z haftem i bufiastymi rękawami, pastelowe bluzy oversize i T-shirty z nadrukiem. Wszystko utrzymane jest w jasnych, wiosennym kolorach, które podkreślają piękno surowego jeansu.

denim kolekcja answear

bluzka / bluza

Top kolor na wiosnę: pastelowy lawendowy >>>

Jak uporządkować swoją szafę na wiosnę 2020  >>>

Ubierz się jak bohaterki najbardziej stylowych seriali  >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear