Denim Total Look od Medicine

Barbara R. - 23/05/14

jmedicine5

Jeans wychodzi  z ukrycia! Już nie musi być nudną podstawą stylizacji. W tym sezonie warto zaszaleć i postawić na denimowy total look. Taką właśnie propozycję ma dla swoich klientów marka Medicine.

mjeans2

jmedicine4

Jeans od stóp do głów? Czemu nie – zwłaszcza kiedy dobieramy do siebie różne jego odcienie, formy i faktury. Pełne szaleństwo dozwolone! Denim total look świetnie sprawdza się szczególnie w wydaniu casualowym, co udowadnia marka Medicine. Serwuje nam ona pełen wachlarz propozycji nie tylko dla odważnych!

mjeans3

mjeans1

> Zobacz więcej rzeczy z nowej kolekcji Medicine

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear