Denim: zawsze modny

Izabela C. - 05/07/17

Mało jest takich materiałów, jak denim – zawsze modny, uniwersalny i idealny na wiele okazji. Dowiedzcie się o nim więcej!

Dlaczego denim jest tak niezwykły?

Denim to pewnego rodzaju fenomen – techniczna tkanina, która swoją historię rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych, weszła do kanonu mody na stałe. Mimo że trendy się zmieniają, a moda biegnie do przodu co rusz dostarczając nowe trendy, denim pojawia się wśród nich za każdym razem, dostosowując się do tego, co pojawia się w modzie.

Jak nosić denim?

klasyczne kroje jeansu, które były, są i pozostaną, bo zawsze znajdą się osoby, które będą chciały je mieć.  Jednak denim zawsze podsuwa nowości, które wpasowują się w obecne trendy. Obecnie najciekawsze i najmodniejsze są jeansy potargane, podziurawione, obcięte tępo (tak, by strzępiły się na końcach). Ta niechlujność w denimie, która podkreśla jego surowość, jest w tym momencie jednym z najważniejszych trendów.

Jeans sprawdza się w stylu lat 90′. Świetnie wygląda z odcieniami szarości i beżu, ale idealnie połączy się też z bardziej kolorowymi rzeczami. Może być zarówno bazą dla innych, bardziej wyrazistych elementów garderoby, jak i dominującą częścią całej stylizacji.

Jaka będzie przyszłość denimu?

Denim co sezon pojawia się na światowych wybiegach. Wciąż królują marki, które mocno opierają się właśnie na jeansie, jak na przykład Diesel czy G-Star Raw. Dzięki temu możemy sądzić, że w ciągu najbliższych dekad denim wciąż będzie rządził w modzie!

Zobacz najmodniejsze jeansowe kurtki w ANSWEAR.com>>

 1. Guess Jeans 2. Hilfiger Denim 3. Medicine 3. Levi’s

Zobacz najmodniejsze jeansy w ANSWEAR.com>>

 1. Diesel 2. Hilfiger Denim 3. G-Star Raw 4. Medicine

Zobacz najmodniejsze jeansowe spódnice w ANSWEAR.com>>

 1. Levi’s 2. Pepe Jeans 3. Missguided 4. Noisy May

Zobacz najmodniejsze jeansowe koszule w ANSWEAR.com>>

 1. G-Star Raw 2. Mango 3. Scotch & Soda 4. Wrangler

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Style Guide: zwiewna sukienka na 3 sposoby>>

Sukienki na wesele – lato 2017>>

Najmodniejsze torebki na lato 2017>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear