DKNY – CHROŃ OCZY PRZEZ CAŁY ROK

Barbara R. - 21/01/16

okulary DKNY zimaNa ANSWEAR.com pojawiły się okulary DKNY!

[one-half-first]DKNY to marka, której przedstawiać nie trzeba. Odzwierciedla nowoczesność i styl współczesnych nowojorskich kobiet, które praktycznie nie rozstają się z okularami przeciwsłonecznymi, chroniąc wrażliwą skórę wokół oczu przed promieniami UV.

Marka odwołuje się do miejskich stylizacji, które możemy oglądać na ulicy, łącząc współczesne formy i kolory z redefinicją klasycznego smaku. Kolekcje podkreślają energię drzemiącą w każdym człowieku, a także wyrafinowany i nowoczesny styl życia. Zobacz modele, które od paru sezonów zdołała wypromować marka, a także sprawdź, które z nich dostaniesz na naszej stronie.[/one-half-first]

[one-half]DKNY przekona Cię, że okulary przeciwsłoneczne są niezbędnym dodatkiem nie tylko podczas wakacji, kiedy wylegujemy się na plaży, ale także kiedy mróz szczypie nas w uszy.

Intrygujące, przemyślane i dopracowane w każdym szczególe okulary, samym designem zachęcają do zakupu. Dodatkowo wszystkie modele posiadają wysoką ochronę przed promieniami. Same kremy przeciwzmarszczkowe nie zapobiegną przedwczesnemu procesowi starzenia. Poniżej przedstawiamy najciekawsze fasony okularów, prosto z wybiegów DKNY.

Zobacz okulary DKNY w ANSWEAR>>

Czytaj również: Gwiazdy kochają Ray-Bany >>[/one-half]

Okulary DKNY W

DKNY SUNGLASSES

SUNGLASSES winter DKNY

dknyOkulary

okulary D K N Y

zobacz okulary DKNY w ANSWEAR>>

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear