Długość na maksa!

Joanna B. - ANSWEAR.com - 31/05/12

Za co kochamy maxi? Za to, że są kobiece, przewiewne, wygodne i pięknie falują na wietrze. Poza tym dodają ruchom gracji, a wręcz mają w sobie coś dostojnego. Która kobieta nie czuje się jak prawdziwa dama, kiedy musi lekko unosić materiał, wchodząc lub schodząc po schodach? ;)

Jedną z zalet sukienek i spódnic maxi jest to, że dają naprawdę sporo możliwości, jeśli chodzi o stylizację. Przede wszystkim są wręcz stworzone do zestawów w stylu hippie i boho. Dodajemy duże kolczyki, frędzle, okulary – muchy (lub przeżywające swój renesans lenonki), rozpuszczamy włosy i jesteśmy gotowe na letni festiwal :)

 

Świetnie też sprawdzają się w sielskich, plażowych stylizacjach, na przykład ze słomkowym kapeluszem i japonkami. Wolicie bardziej miejskie i eleganckie rozwiązania? Z marynarką i koszulą spódnica maxi stworzy wyjątkowo udane trio! :)

Nasza rada: Jeśli jesteś niskiego lub średniego wzrostu, noś maxi z obcasami lub koturnami – w ten sposób wysmuklisz sylwetkę. Wzory i falbany mają tendencję do poszerzania sylwetki, więc jeśli masz bardziej kobiece kształty, wybieraj jednolite tkaniny.

Zobacz sukienki i spódnice maksi na ANSWEAR.com >>

źródło: WGSN

źródło: WGSN

1 – sukienka Pepe Jeans, 2 – sukienka Diesel, 3 – sukienka Pepe Jeans, 4- sukienka French Connection, 5 – sukienka Diesel, 6 – spódnica French Connection

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear