Dr. Martens – moc inspiracji w nowej kolekcji

Anna Szwec - 08/03/18

Sprawdź, czym zaskoczyła nas marka w nowym sezonie i zdecyduj, który z trendów najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość!

Dr. Martens niezmiennie stawia na różnorodność, przełamuje schematy, prowokuje i zachęca do podkreślania indywidualizmu. Ci, którzy noszą Doc’sy nie zastanawiają się, co wypada. Żyją jak chcą. W tym tkwi ich siła.

W kolekcji wiosna-lato 2018 oprócz klasycznych modeli pojawiły się wzorzyste nowości, metaliczny blask oraz nawiązanie do sztuki, czyli buty inspirowane największymi dziełami Williama Turnera.

Kwiaty w nowej odsłonie

Kwiatowe wzory od zawsze stanowiły dużą część historii Dr. Martensa, gdyż fani Doc’ów ozdabiali nimi swoje buty.  Dziś marka wychodzi na przeciw trendom i proponuje kwiecisty motyw, który idealnie wpisuje się w czas festiwali i imprez w plenerze. Model ten jest doskonałym wyborem dla miłośniczek produktów sygnowanych logo Dr Martens, które chcą zachować buntowniczy charakter i jednocześnie podkreślić swoją kobiecość.

Metaliczny blask

Kobiety, które chcą być w centrum uwagi w tych martensach z pewnością to osiągną. Model Pascal wykonany ze śliskiej, metalicznej skóry został tak zaprojektowany, że po uderzeniu światła emituje bogate spektrum kolorów. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych sprawdzi się nie tylko na scenie, ale również na parkiecie.

 

Klasyk w talii kart

„Życie jest jak partia kart…” – w sezonie wiosna-lato 2018 takie również mogą być Doc’sy. Kultowe modele 1460 i 1641 zostały przedstawione w nowej odsłonie. Doskonale znane karciane symbole połączono z barokowymi hełmami, koroną i charakterystycznymi strzałami, co wyraźnie podkreśla ich gotycki styl.

William Turner 

Ślad po jednym z najbardziej wpływowych artystów sztuki brytyjskiej znalazł się na nowej wersji flagowego modelu Pascal. William Turner jest znany na całym świecie jako jeden z największych malarzy pejzażowych. Za życia miał reputację ekscentryka, żyjącego samotnie i zawsze według własnych reguł, co doskonale oddaje ducha marki. W sezonie wiosna-lato 2018 na martensach zobaczyć można dwa dzieła artysty – „Upadek Kartaginy” i „Rybacy na morzu”. Zastosowano w nich teksturowaną skórę, która daje efekt prawdziwego płótna. 

 

Vegan

Zero materiałów pochodzenia zwierzęcego, ale z zachowaniem DNA marki. Buty wyglądają tak samo jak klasyczne martensy, są równie trwałe i niezawodne, ale z myślą o weganach wykonano je z ekologicznej skóry. Na pierwszy rzut oka nie widać różnicy, wskazuje na to jedynie jasna szlufka nad piętą.

źródło: Dr. Martens

Sprawdź ofertę Dr. Martens w answear.com >> 

 

Sprawdź nasz propozycje stylizacji z butami Dr. Martens:

  

1.Stylizacja 1  2. Stylizacja 2  3. Stylizacja 3 4. Stylizacja 4

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear