Drewniane okulary Westwood

Joanna K. - ANSWEAR.com - 17/02/14

Westwood Eyewear to drewniane okulary wykonane ręcznie z egotycznego drewna pochodzącego z bezpiecznych plantacji. Tworzymy je z pasją dbając, aby były wyjątkowe i jednocześnie solidne. Doskonale wyprofilowane, impregnowane naturalnym woskiem, lekkie i trwałe jednocześnie.


Marzyliśmy o stworzeniu wyjątkowego okularów, które swoją formą i fakturą byłyby unikalne, proste i stylowe. W naszym projekcie zawarliśmy troskę o przyszłość naszej planety, wychodząc naprzeciw ekologicznym trendom. Rozwiązaniem okazało się drewno – surowe, bliskie natury i każdego z nas. Drewno było naszą inspiracją do pracy, zapewniając, że efekt będzie jednocześnie prosty, niepowtarzalny i trwały. Każdy jego kawałek to inna historia, inny czas, inny świat – tak jak każdy z nas jest niepowtarzalny. Nieregularne słoje, jak wciąż zmieniające się emocje, i paleta barw podkreślą wyjątkową osobowość właściciela.
Gładkie wykończenie okularów jest bardzo przyjemne dla skóry. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym zausznikom oraz zastosowaniu zawiasów sprężynowych okulary leżą idealnie, gwarantując komfort użytkowania. Każdą parę poddajemy rygorystycznym testom w naszej pracowni, żeby zapewnić najwyższą jakość i budować zaufanie. Westwood Eyewear to propozycja dla wszystkich pragnących piękna w codzienności. To produkt, w którym tradycja spotyka się ze świeżym spojrzeniem na modę i ekologię. W naszych okularach zamknęliśmy wszystko, co ma dla nas największą wartość.
W skrócie:
•    Okulary Westwood wykonane są ręcznie z egzotycznego drewna
•    Okulary Westwood są ekologiczne, drewno pochodzi z bezpiecznych plantacji.
•    Okulary Westwood posiadają specjalnie wyprofilowane zauszniki oraz zawiasy sprężynowe, dzięki czemu są idealnie dopasowane i nie spadają z głowy.
•    Okulary Westwood są niepowtarzalne, każdy kawałek drewna jest inny, nie ma dwóch takich samych tak jak nie ma dwóch takich samych osób. Okulary mogą różnić się odcieniem, zależy to od tego czy okulary zostały wykonane z kawałka drewna pochodzącego z nasłonecznionej bądź nienasłonecznionej strony drzewa.
•    Okulary Westwood tworzone są z pasją, na jedną parę przypada 12 godzin ręcznej pracy.
•    Okulary Westwood są bardzo gładkie w dotyku, to najwyższa, światowa jakość. Każda para przechodzi rygorystyczne testy.
•    Do okularów Westwood można wstawić soczewki optyczne
Poznaj kolekcję >>

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear