dua lipa

Dua Lipa i Pepe Jeans – nowa ambasadorka marki promuje nową kolekcję

Justyna M. - 28/03/19

Kultowa brytyjska marka łączy swoje siły z popularną piosenkarką młodego pokolenia. Zobacz nową kolekcję na sezon wiosna-lato 2019 powstałą we współpracy Pepe Jeans i Dua Lipa!

dua lipa kolekcja

Od początku swojego istnienia, Pepe Jeans podkreślało 4 kluczowe dla siebie elementy: muzykę, kulturę, denim i Londyn, dlatego wybór ambasadorek zawsze ściśle wiązał się z DNA marki. Wystarczy wspomnieć, że brand współpracował z takimi ikonami popkultury jak Cara Delevigne, Sienna Miller czy Alexa Chung. Teraz kolejną ambasadorką marki została Dua Lipa. 23-letnia piosenkarka zdążyła już zdobyć rzesze fanów, a na swoim koncie ma nagrody Grammy i Brit Awards. Wybór ambasadorki okazał się więc idealny – Dua Lipa i Pepe Jeans mają ze sobą wiele wspólnego. Przede wszystkim łączy ich Londyn i londyński styl: „To brytyjska marka, która powstała bardzo blisko miejsca, gdzie się wychowałam i teraz mieszkam – czuję, że coś nas łączy. Jest ważną częścią Londynu i dużo dla mnie znaczy” – podkreśla piosenkarka.

Pepe Jeans x Dua Lipa

Nowa kolekcja Pepe Jeans na sezon wiosna-lato 2019 skupia się na klasykach i ponadczasowych projektach marki. W kampanii, którą uwiecznił znany brytyjski fotograf Dawid Sims (portretował Nirvanę i Dawida Bowie, teraz pracuje dla największych magazynów mody), możemy zobaczyć piosenkarkę w naturalnym wcieleniu. Dua Lipa pozuje w stylizacjach prezentujących denimowe dziedzictwo marki, a czarno-białe fotografie podkreślają wyrazistość nowej kolekcji.

Zobacz nową kolekcję na answear.com >>>

dua lipa dua lipa pepe jeans

Młoda gwiazda podjęła współpracę z Pepe Jeans nie tylko ze względu na bycie ich fanką. Spodobała się jej także ekologiczna inicjatywa marki „Truy-Blu”. Celem programu jest wprowadzenie nowych standardów w produkcji jeansu, która będzie przyjazna i bezpieczna dla środowiska.

1.Bezrękawnik, Pepe Jeans 2.Kurtka, Pepe Jeans 3.Koszula, Pepe Jeans 4.Top, Pepe Jeans

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Najmodniejsze jeansy sezonu – przegląd wiosennych trendów >>>

Denim nie jest nudny! Jak podkręcić swój look na 3 sposoby? >>>

4 trendy, które zdominują wiosnę >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear