Dżinsowe wakacje na Make Life Easier

Barbara R. - 22/08/14

ktusk

Dżinsowa koszula jako sukienka? Dlaczego nie! Kasia z Make Life Easier w takiej stylizacji wybrała się na wycieczkę rowerową łapać ostatnie promienie wakacyjnego słońca!

DSC_9673Na zdjęciu: koszula Mango

Piasek, marze, plaża, na której w spokoju, bez tłumu turystów można odpocząć i przyglądać się pracy rybaków – brzmi jak raj? Tymczasem to rzeczywistość Kasi Tusk, która długi weekend spędziła w rodzinnym Sopocie.  Blogerka wybrała się na wycieczkę rowerową do jednego z jej ulubionych zakątków w mieście. Taki wypad musiał oznaczać jedno – komfortową i wygodną stylizację, która sprawdzi się zarówno na rowerze jak i w nadmorskiej restauracji czy na plaży. Kasia postawiła na dżinsową koszulę marki Mango, która sprostała tym oczekiwaniom.

full_img_311122Na zdjęciu: koszula Mango

Blogerka udowodniła, że jeśli koszula posiada odpowiednią długość może znakomicie sprawdzić się również jako sukienka. Wystarczy dobrać do niej cienki pasek, który podkreśli talię, dzieląc tym samym koszulę na dwie części. Delikatne wycięcia po bokach dodają w tej stylizacji lekko zawadiackiego tonu.

> zobacz koszule Mango

> więcej zdjęć na Make Life Easier

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear