Dżinsowy tydzień z HOT Moda & Shopping!

Joanna B. - ANSWEAR.com - 12/04/12

Trwa DŻINSOWY TYDZIEŃ z HOT Moda & Shopping! Do 15 kwietnia wszystkie nieprzecenione produkty marek Fornarina, Miss Sixty, Replay i GAS Jeans kupisz o -20% taniej!

Promocja obowiązuje online i offline. Wystarczy przy zakupach internetowych wpisać kod rabatowy: HOTX1212 lub odwiedzić salon ANSWEAR.com w Galeriii Echo w Kielcach lub Starym Browarze w Poznaniu z najnowszym wydaniem magazynu HOT Moda & Shopping.

Zastanawiasz się, jakie dżinsy będą dla Ciebie najlepsze? W naszym DENIM STORE mamy ponad 600 par! W wyborze pomoże Ci nasz specjalny przewodnik po fasonach i kultowych dżinsowych markach :)

Przejdź do DENIM STORE na ANSWEAR.com >>

Przejdź do DENIM STORE na ANSWEAR.com >>

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear