Ekskluzywny Menel w wydaniu muzycznym!

Anna Szwec - 19/12/17

Wiedzieliście, że Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski, oprócz mody, świetnie sprawdza się również na innym polu – tworząc muzykę? Koniecznie przeczytajcie o jego nowej płycie „Granice”! 

O muzycznych zamiłowaniach Kamila mogliśmy często czytać na blogu – jego rekomendacje płyt często dostarczały nam nowych, muzycznych inspiracji i wzbogacały naszą playlistę o świetne płyty czy utwory. Tym razem, Kamil stanął po drugiej stronie mikrofonu i postanowił spełnić swoje największe marzenie – wydać płytę.

Jak przeczytać możemy w jednej z recenzji: „To album, który pokazuje, że warto podążać za swoimi marzeniami, a trud włożony w ich realizację opłaca się!”

Praca nad albumem zajęła prawie dwa lata, a Kamil jest autorem i współkompozytorem większości utworów na płycie. Za produkcję odpowiada Paweł Bzim Zarecki, który współpracował z takimi artystami, jak Anna Maria Jopek czy Natalia Niemen.

Pawelski nie chce klasyfikować gatunkowo stylu, w jakim zachowany jest album i zaznacza, że kluczowymi elementami są organiczne brzmienia z domieszką elektroniki.

 

Sweter Jack&Jones, Buty Domeno, Jeansy Brave Soul 

Singlem promującym album jest „Waiting Room”, a do sieci wszedł właśnie teledysk do drugiego utworu promującego płytę – „Plastikowy spokój”, który zajął II miejsce w Plebiscycie Najbardziej Chilloutowego utworu roku 2017 Radia ChilliZet! Sam klip natomiast nominownay był za reżyserię na Festiwalu Yach.

Sprawdźcie sami, czy muzyczna twórczość Kamila przypadnie Wam do gustu tak samo jak jego stylizacje!

Płytę można zamówić TUTAJ >> 

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Dołącz do programu ambasadorów Answear! >>

#WeAreTheAnswear – konkurs trwa! >>

Nowa kolekcja marki Answear >>

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear