nowosci emu australia

Emu Australia – zobacz nowości AW16!

Izabela C. - 24/11/16

Buty Emu Australia na pewno są kontrowersyjne i nikogo nie pozostawiają obojętnym! My wiemy jedno: na pewno są bardzo ciepłe i wygodne! Jeśli chcecie przekonać się, co nowego marka przygotowała na ten sezon, przeczytajcie nasz artykuł!

Wodoodporne modele

Już w zeszłym roku Emu Australia wprowadziła do swojej oferty całkowicie wodoodporne modele. Dzięki zastosowaniu wyjątkowej membrany, która jednocześnie chroni buty przed przemoczeniem i pozwala stopom oddychać, obuwie idealnie nadaje się nawet na najbardziej nieprzewidywalną polską zimę! Obok zamszowych wodoodpornych modeli takich, jak Paterson, Paxton, Islay, Waterfall czy Charlotte, marka zaproponowała botki ze skóry licowej (na przykład modele Ellin lub Medlow), które nie przemakają, a dzięki ociepleniu z naturalnej owczej wełny są niemal równie komfortowe, jak zamszowe modele marki, ale wyglądają bardziej elegancko. Zobaczcie je tutaj:

emu-australia

 1. Ellin 2. Medlow Clar 3. Ellin 4. Paterson Mini

emu-australia2

 1. Paxton 2. Charlotte Lace 3. Islay 4. Waterfall

O czym warto pamiętać decydując się na buty Emu Australia?

Rok temu wygląd wszystkich modeli butów Emu Australia uległ zmianom. Buty zostały nieco zwężone, by prezentować się zgrabniej oraz wszystkie zostały wyposażone w opatentowane antypoślizgowe podeszwy, skonstruowane z trzech warstw wspomagających odpowiednią amortyzację stopy. Nacięcia na podeszwie zapewniają idealną przyczepność do podłoża we wszystkich warunkach pogodowych. Ponadto, pamiętajcie – kupujcie buty Emu Australia w swoim rozmiarze, nie o rozmiar mniejsze! Obecnie we wszystkich modelach zapiętki butów zostały wzmocnione, dlatego obuwie na pewno nie rozbije się, a przez cały czas użytkowania zachowa ten sam kształt i wielkość.

Zobaczcie więcej zdjęć butów Emu Australia:

emu emu emu roadside ellin brooklyn-denim platinum-kolora

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Encyklopedia marek – Emu Australia>>

Emu Australia – jaki rozmiar wybrać?>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear