Encyklopedia marek: Desigual

Izabela C. - 27/07/16

Desigual

Patchworkowe wzory, odważne połączenia kolorów, rzucające się w oczy wzornictwo – to może być tylko Desigual! Dowiedzcie się więcej o tej jedynej w swoim rodzaju marce!

[one-half-first]Historia marki
Marka została założona w 1984 roku przez Thomasa Meyera, szwajcarskiego biznesmena. Meyer, tworząc markę, kierował się pragnieniem, by ludzie nie byli tacy sami i wyróżniali się z tłumu za pomocą ubrania. Założył Desigual właśnie dla tych osób, które miały podobny sposób myślenia. Filozofia marki to “ubieramy ludzi, nie ciała”. Dlatego projekty Desigual są inspirowane ludźmi i wyróżniającymi ich cechami. Marka skupia się raczej na tworzeniu emocji niż mody, co jeszcze bardziej podkreśla jej wyjątkowość. Główna siedziba marki od momentu założenia znajduje się w Barcelonie, ale dzięki popularności, którą cieszą się jej ubrania, projekty Desigual można kupić już w ponad 100 krajach na świecie.[/one-half-first][one-half]

Inne spojrzenie na modę
Ubrania i dodatki marki są bardzo charakterystyczne i nietypowe. Jej styl jest pełen pozytywnej energii, a jej projektów nie da się pomylić z żadnymi innymi. Ubrania wyrażają emocje, optymizm i ciepło. Detale przyciągają wzrok i sprawiają, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Akcesoria marki pozostają w pełnej harmonii z ubraniami – są równie kreatywne i kolorowe. Desigual to marka dla młodych kobiet i mężczyzn, którzy chcą dzielić się radością życia z innymi, cenią sobie indywidualny styl i wysoką jakość.[/one-half]

 

Desigual Desigual Desigual

Zobacz najmodniejsze propozycje marki Desigual w ANSWEAR.com>>

Desigual

Dowiedz się więcej o innych markach premium w ANSWEAR.com:

Ray-Ban>>

Silvian Heach>>

Calvin Klein>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear