Encyklopedia marek: Emu Australia

Izabela C. - 29/07/16

emu

Emu Australia od razu kojarzy się z butami, które zna cały świat. Każdy, kto choć raz miał je na nogach wie, że są niesamowicie wygodne, ciepłe i idealne na zimę. Jednak Emu to więcej niż tylko buty z owczej skóry. Dowiedzcie się więcej o tej australijskiej marce!

[one-half-first]Historia marki

Historia Emu Australia sięga 1948 roku, kiedy to Gordon Jackson prowadził pod nazwą Jackson’s Tennery firmę zajmującą się produkcją butów z owczej skóry i dostarczaniem ich do sprzedawców w Australii i Stanach Zjednoczonych. W 1994 roku jeden ze sprzedawców otworzył sklep w Kalifornii, gdzie już pod nazwą Emu Australia sprzedawano kultowe buty. Od tej pory marka stała się znana na całym świecie, a jej oddziały znajdują się w Australii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Nazwa marki wzięła się od ptaka zamieszkującego Australię. Emu są szybkie i dumne i nie potrzebują wiele, by przetrwać w trudnych warunkach – to inspiruje twórców marki i odbija się w jej wartościach.[/one-half-first][one-half]

Wygoda i wysoka jakość

Emu to nie tylko buty z owczej wełny. W kolekcjach marki można znaleźć sandały, tenisówki, botki i buty na obcasie, a także rękawiczki. Wszystkie elementy kolekcji są utrzymane w stonowanych kolorach inspirowanych australijską ziemią. Ich cechami charakterystycznymi są wysoka jakość wykonania, naturalne materiały użyte do produkcji oraz wyjątkowa wygoda użytkowania. W butach marki Emu Australia chodzą takie gwiazdy, jak Kate Hudson, Hilary Duff, Jessica Simpson czy Blake Lively.[/one-half]

emu australia emu australia emu australia emu australia emu australia

Zobacz najmodniejsze propozycje marki Emu Australia w ANSWEAR.com>>

EMUaustraliaCollage

Dowiedz się więcej o innych markach w ANSWEAR.com:

Hunter>>

Desigual>>

Ray-Ban>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear