Encyklopedia marek: Fossil

Izabela C. - 04/08/16

Fossil

Zegarek może być nie tylko praktycznym gadżetem, lecz także ozdobą codziennej stylizacji. W tworzeniu takich małych dzieł sztuki specjalizuje się Fossil. Dowiedzcie się więcej o tej marce!

[one-half-first]Historia marki

Marka powstała w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych. Została założona przez Toma Kartsotisa. Początkowo firma zajmowała się sprowadzaniem zegarków z dalekiego wschodu i sprzedawaniem ich na amerykańskim rynku. Jednak już w 1987 roku  zaczęła produkować własne linie zegarków, inspirowane stylem retro i vintage. W 1998 roku marka opatentowała zegarek Big Tic – częściowo analogowy i częściowo elektroniczny zegarek, który do dziś jest jednym z flagowych produktów marki. Obecnie Fossil to nie tylko zegarki – marka produkuje też torebki, okulary, biżuterię i inne akcesoria.[/one-half-first][one-half]

Vintage i klasyczny design

Fossil stawia na klasyczny, amerykański styl inspirowany latami 30. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i pięknym wzornictwem. Są świetnie zbalansowanym połączeniem klasyki i nowoczesności. Wykonane z największą precyzją, zadowolą wszystkich, którzy przy wyborze zegarków kierują się zarówno ich estetyką, jak i użytecznością.[/one-half]

fossil Fossil fossil

Zobacz najmodniejsze modele zegarków Fossil w ANSWEAR.com:

Fossil

Poznaj inne marki w ANSWEAR.com:

Bayla>>

Timberland>>

Emu Australia>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear