Encyklopedia marek: Gino Rossi

Izabela C. - 08/08/16

Gino Rossi

Gino Rossi to buty i torebki ze skóry najwyższej jakości. Marka jest uosobieniem nowoczesnej elegancji, szyku i modnego wzornictwa. Poznajcie ją bliżej!

[one-half-first]Historia marki

Firma została założona przez polskich i włoskich wspólników, którzy chcieli tworzyć obuwie najwyższej jakości dla wymagających klientów. Swoją nazwę zawdzięcza jednemu z sześciu założycieli, włoskiemu fabrykantowi. Spółka od samego początku, czyli 1992 roku, ma swoją siedzibę i główną fabrykę w Słupsku. Na początku marka produkowała głównie męskie obuwie, jednak wraz z wzrostem firmy jej oferta poszerzyła się o buty damskie i skórzane akcesoria. Pierwszy sklep firmowy marki został otwarty w 1994 roku w Sopocie. Teraz Gino Rossi ma swoje sklepy nie tylko w całej Polsce, lecz także za granicą, na przykład w Berlinie, Pradze czy Rydze.[/one-half-first][one-half]

Naturalne skóry i wykwintne wzornictwo

Produkty Gino Rossi odznaczają się wyjątkowym wzornictwem i elegancją. Bazują na najnowszych trendach, łącząc je z ponadczasową klasyką. Klasyczne szpilki, kolorowe czółenka i delikatne baleriny, skórzane botki, kozaki i oficerki – wszystko to znajduje się w propozycjach dla kobiet. Z kolei mężczyźni mogą wybierać spośród eleganckich półbutów i bardziej casualowych codziennych modeli. Akcesoria Gino Rossi to torebki, torby i teczki najwyższej jakości. Wszystkie łączy niepowtarzalne wzornictwo i stylistyka łączące kreatywność z klasyką.[/one-half]

[clear]

buty buty buty buty

Zobacz propozycje od Gino Rossi w ANSWEAR.com>>

ginorossi

Poznaj inne marki w ANSWEAR.com:

Missguided>>

Fossil>>

Bayla>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear