Encyklopedia marek: Happy Socks

Anna Szwec - 02/03/18

Szwedzki design który przełamuje rutynę i dodaje kolorów codzienności – poznajcie historię kolorowych dodatków od Happy Socks! 

Pomysł na markę Happy Socks narodził się jesienią 2008 r. w Stockholmie. Za jej powstanie odpowiedzialna jest dwójka przyjaciół: Mikael Söderlind, który wcześniej zajmował się grafiką i Viktor Tell, który pracował w reklamie. Chcieli oni zamienić codzienny,  niepozorny element garderoby w kolorowy, oryginalny dodatek, który będzie będzie miał moc wywoływania uśmiechu. W 2014 r. po wypuszczeniu lini Happy Socks Underwear marka przeżyła prawdziwy rozkwit i jest dostępna w ponad 90 krajach na całym świecie. Obecnie Happy Socks zajmuje się produkcją skarpet oraz bielizny dla kobiet i mężczyzn oraz rajstop i skarpet dla dzieci.

Wszystkie produkty Happy Socks wykonane są z najwyższej jakości mieszanki bawełny i elastanu co sprawia, że noszenie ich to komfort i wygoda. Ich dodatki urozmaicą nawet najprostszy zestaw, dodając stylizacjom humoru, a dbałość o szczegóły pozwala Happy Socks zachować i stale rozwijać jakość produktu.

Niezliczona opcja wersji kolorystycznych oraz oryginalnych wzorów występuje w wersji Unisex – jak mówią twórcy, chcą, aby ich skarpetki noszone były przez każdego. Wyobraźnia szwedzkich projektantów nie ma granic i przy każdej nowej kolekcji zaskakują swoich klientów nowymi, niezwykle kreatywnymi oraz radosnymi wzorami na skarpetkach.

Brand może pochwalić się też imponującą liczbą kolaboracji – współpracowali między innymi z takimi markami jak Billionare Boys Club, Wesc, Opening Ceremony, Adidas, Keds czy Snoop Dogg.

Sprawdźcie ofertę Happy Socks w answear.com:

  
 
 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear